Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka na drva

500 ЕУР

Се продава од: Rebeka 08 авг. 18:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Печка на дрва користена 2 зими. Марка "PRITY" (http://www.prity-bg.com) од Бугарија. Подоле има прикачено слика на која ги пишува спецификациите за печката.
Leaflet
Кон почеток