Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka na drva

500 ЕУР

Се продава од: Jonatan 08 авг. 18:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Печка на дрва, користена е 2 зими. Марка "PRITY" (http://www.prity-bg.com) произведена во Бугарија.
Спецификациите за печката може да ги видите во закачените фотографии.
Leaflet
Кон почеток