Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka na drva

7 000 МКД

Се продава од: beti 02 септ. 18:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam pecka na drva Blist.Mnogu zadovolni od kapacitet na zagrevanje.Koristena 2 zimi
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации