Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gusani radijatori

180 МКД

Се продава од: Солар Монт 29 ноем. 10:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Поседуваме повеќе од 2500 ребра од скоро сите типови на гусани радијатори. Сите парчиња се во исправна состојба, цената за едно ребро е од 180 до 240 денари, во зависност од количината.
Солар Монт
+38970221620
Leaflet
Кон почеток