Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plafonsko greenje

1 000 ЕУР

Се продава од: Predrag 05 септ. 21:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам канадско плафонско греење ТЕРМА РЕЈ. 12 панели од 200W и 12 панели од 300W. Одлично греење за 50 м 2 .
Цена 1000 евра.
Диме 070 311 714
Predrag
070311714
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации