Македонски | Shqip | English |

Plamenik na nafta

Се продава од: Јовица Маневски 07 јун. 13:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гази Баба, Скопjе
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Продавам пламеник на нафта ,Оил 3 Италијански и радиатори панели (метални) половни.
Нема посетени огласи
Кон почеток