Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka na peleti na duvanje

Се продава од: Dragan 20 јун. 11:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продаван печка на пелети ТУКАНА 8kw ECOSPAR Нова, употребено-изгорено има само 10-15 вреќички пелети. Цена поволна по договор. Информации на 071 383 185
Кон почеток