Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Postolje od elektricna pecka

20 ЕУР

Се продава од: Ole 30 јул. 01:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam postolje od termo pecka 3ipol-ka so trkala.
Dimenzii na postoljeto: 110x30cm
BARAJ NA: 075-257-225
0 7 5 -2 5 7 -2 2 5
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации