Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SERVIS ZA KLIMI POLNENJE FREON MONTAZA DEMONTAZA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: // 22 авг. 02:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас

Сервис и поправка на клима уреди, монтажа и демонтажа, дополнување, промена и полнење фреон, вакумирање, целосно чистење и дезинфекција на сите разладни системи по најповолни цени. Телефон за контакт 077 867 000

Servis i popravka na klima uredi, montaza I demontaza, dopolnuvanje, promena i polnenje freon, vakumiranje, celosno cistenje i dezinfekcija na site razladni sistemi po najpovolni celi. Telefon za kontakt 077 867 000

Klima servis Servis za klimi Servis za klima
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации