Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SkyLine stoecka klima ured inverter

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Termo Sistem 18 фев. 15:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Termo Sistem

8 Огласи во продавницата

Oprema za solarni sistemi 0 МКД
Kotli na cvrsto gorivo 0 МКД
Kotli i kamini 0 МКД
Podno greenje 0 МКД
Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачка.

Wifi Ready: Управување на клима уредот преку wifi

Cold plasma: Наградба на квалитетот на воздухот во комбинација со високо квалитетен јонизатор и повеќе слојни филтри неутрализирајќи ги 90% од бактериите, отстранувајќи ги непријаните мириси. Негативните јони на кислород даваат специјално чувство на свежина.

I feel function: Нуди интелигентна контрола на температурата таму каде што е потребно и обезбедува поголем комфорт во просторијата.

Defrosting: Функција каде што единицата разбира автоматски да започне процес на одмрзнување.

Turbo function: Овозможува максимален проток на воздух и перформанси за 30 минути за брзо ладење во просторијата.

Auto restart: Исклучувањето на електрична енергија повеќе не е проблем, бидејќи единицата ја враќа

Автоматско рестартирање: Исклучувањето на електрична енергија веќе не е проблем, бидејќи единицата ја враќа во функција и продолжува со обновување.

Self - diagnosis: High-end технологија преку која единицата открива можни грешки и ги покажува на LED екранот за побрза и поефикасна поправка.

Модел SL 48000
BTU(ладење/греење) 48000/48000
Фреон R410A
Компресор MITSUBISHI
SEER/SCOP 6.1/4.0
Енергетска класа A+/A++
Termo Sistem
Опрема за греење, климатизација и соларни системи
Посетете ја нашата продавница
Никола Парапунов 1/1 -13 Прикажи на мапата
023079802
https://www.termosistem.com.mk
Termo Sistem
023079802
Leaflet

Termo Sistem

8 Огласи во продавницата
Toplinski pumpi 0 МКД
Kotli i kamini 0 МКД
Podno greenje 0 МКД
Solarni kolektori 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации