Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Воздушен разладувач вентилатор BONAIRE PROFILE

99 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 02 авг. 08:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата

Celicna kolicka na trkala rrota çeliku mbi rrota 1 999 МКД
Masa orman za masina za sienje kroenje 3 950 МКД
240cm Bed Креват Krevet celik zelezo inoks 29 999 МКД
FRIZIDER VITRINA LADILNIK KOMORA ZAMRZNUVAC 1 ЕУР
BONAIRE PROFILE MADE IN AUSTRALIA
малку користен воздушен разладувач
Моќност 80W
Капацитет 5 литри / индикатор за количина на вода
3 брзини
Проток на воздух
300 m3/h
Димензии 640mm(W) x 310mm(D) x 1020mm(H)
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата
Paravan masa za dezinfekcija 0 ЕУР
JVC VHS cassette to DVD disc recorder 15 900 МКД
HYBRID FULL HDD PLAYER INTEX 1 299 МКД
CONGA TUMBA DRUMS  tumbadora  CUBA ORIGINAL 699 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации