Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa plam rustik

15 000 МКД

Се продава од: Angel 10 дек. 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Модел
Drug model
Se prodava kamin alfa plam rustik za parno, vo perfektna sostojba bez nikakov problem.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации