Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DYNAMIC Elektricna zidna grealka

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Idris Kompani 14 јан. 09:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Idris Kompani

12 Огласи во продавницата

Pravosmukalka a pepel Alfa Plam 0 МКД
Peleti SPARROW 0 МКД
DYNAMIC Staklena panelna grealka 0 МКД
Kamini na peleti 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струга
Модел
Drug model
DYNAMIC Електрична ѕидна греалка 2000W
Карактеристики на производот:
Димензии: 575 x 175 x 260 mm
Напон AC 220 – 240 V
Фреквенција 50/60 Hz
Струја 2000 W
Самостојна или монтирана на ѕид
Заштита од прегревање
Прилагодлива контрола на
термостатот
Со далечински управувач
IP20 водоотпорен
Idris Kompani
070261852
Leaflet

Idris Kompani

12 Огласи во продавницата
CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ 0 МКД
DYNAMIC Panelna grealka 0 МКД
Pravosmukalka a pepel Alfa Plam 0 МКД
Peleti SPARROW 0 МКД
Кон почеток