Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DYNAMIC Grealka

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Idris Kompani 14 јан. 09:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Idris Kompani

12 Огласи во продавницата

Kamini na peleti 0 MKD
CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ 0 MKD
DYNAMIC Panelna grealka 0 MKD
Pravosmukalka a pepel Alfa Plam 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струга
Модел
Drug model
DYNAMIC Греалка 1500W
Карактеристики на производот:
Димензии: 170 x 137 x 225 mm
Моќност: 1500 W
220 – 240 V
Заштита од прегревање
Прилагодлив термостат
Idris Kompani
070261852
Leaflet

Idris Kompani

12 Огласи во продавницата
Peleti SPARROW 0 MKD
CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ 0 MKD
DYNAMIC Staklena panelna grealka 0 MKD
Pravosmukalka MAXPULS 0 MKD
Кон почеток