Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DYNAMIC Panelna grealka

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Idris Kompani 14 јан. 09:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Idris Kompani

12 Огласи во продавницата

Pravosmukalka a pepel Alfa Plam 0 MKD
Peleti CROWN 0 MKD
Kacigi za motor HAMACHI 0 MKD
Pravosmukalka MAXPULS 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струга
Модел
Drug model
DYNAMIC Панелна греалка 2000W
Карактеристики на производот:
Димензии: 965 x 130 x 470 mm
Грејна моќ 2000 W
Самостојна или монтирана на ѕид
Со далечински управувач
Прилагодлива контрола на
термостатот
Заштита од прегревање
IP24 водоотпорен
Алуминиумски елемент за греење
Idris Kompani
070261852
Leaflet

Idris Kompani

12 Огласи во продавницата
Kacigi za motor HAMACHI 0 MKD
Peleti SPARROW 0 MKD
DYNAMIC Elektricna zidna grealka 0 MKD
Staklena panelna grealka DYNAMIC 0 MKD
Кон почеток