Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DYNAMIC Staklena panelna grealka

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Idris Kompani 14 јан. 09:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Idris Kompani

12 Огласи во продавницата

DYNAMIC Grealka 0 MKD
Pravosmukalka a pepel Alfa Plam 0 MKD
DYNAMIC Elektricna zidna grealka 0 MKD
Kamini na peleti 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струга
Модел
Drug model
DYNAMIC Стаклена панелна греалка
Карактеристики на производот:
Димензии на производот: Ширина: 90 cm; Висина 40 cm
Калено стакло однапред
IP24 водоотпорен
Прилагодлива контрола на
термостатот
Заштита од прегревање
Самостојна или монтирана на ѕид
Алуминиумски елемент за греење
Idris Kompani
070261852
Leaflet

Idris Kompani

12 Огласи во продавницата
DYNAMIC Grealka 0 MKD
Peleti SPARROW 0 MKD
CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ 0 MKD
Pravosmukalka a pepel Alfa Plam 0 MKD
Кон почеток