Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamin na Peleti

800 ЕУР

Се продава од: Vait R 09 окт. 20:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Модел
Drug model
Kamin na peleti za centralno greenje
22 KW + 3 KW vo soba kaj se naoga kaminot na duvanje
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации