Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamin za parno greenje

270 ЕУР

Се продава од: Kosta 09 јан. 22:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Модел
Drug model
Се продава камин за парно греење од марката Timst. Kaминот е користен една сезона и е во одлична состојба.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации