Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Klima Fuego 3,5

6 000 МКД

Се продава од: Sasho 06 септ. 15:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Модел
Drug model
Klima fuego,koristena vo odlicna sostojba.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации