Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kotel kamin na peleti za parno greenje

0 МКД

Се продава од: Tose 17 дек. 10:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Модел
Drug model
Se prodava kotel (kamin) na peleti 25kw ecospar cosmo .Koristen 2 nedeli so 5 godini garancija.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации