Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOTEL NA DRVA I NAFTA

500 ЕУР

600 ЕУР

Се продава од: ristor 14 мар. 19:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Модел
Drug model
Prodavam kombiniran kotel na drva-jaglen i nafta, marka-nova sigma, knjazevac, mocnost 46 kw, koristen samo 3 sezoni. Kotelot e so vgraden bojler, na istiot e montiran brener za nafta, a ima i rezervna vrata dokolku sakate zamena na drva i jaglen. Cenata na kotelot so vgraden brener i rezervna vrata e 500 Eur, dodeka metalnata cisternata za nafta od 2 tona e 100 evra.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации