Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kotel na nafta i rezervar

350 ЕУР

Се продава од: Valon 06 окт. 16:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Модел
Drug model
1.Se prodava kotel na nafta/drva so brener (50-55 kw) ---- 500 evra
2.Se prodava rezervar za nafta ili drugo od 2000 litri ----- 350 evra
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации