Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kotel za parno greenje

250 ЕУР

Се продава од: Emilija 03 јул. 23:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Модел
Drug model
Prodavam kotel TAM STADLER 25 KW za cvrsto gorivo I nafta so brener.
Emilija
070394608
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации