Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kumbe

50 ЕУР

Се продава од: Marija 20 дек. 09:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Модел
Drug model
Ќумбе Fabbygo Класик скоро ново. Употребувано само еден месец. Беше 5999 ново. Го продавам поради селидба. Одлично работи. Ќунк гратис!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации