Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Staklena panelna grealka DYNAMIC

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Idris Kompani 14 јан. 09:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Idris Kompani

12 Огласи во продавницата

DYNAMIC Grealka 0 MKD
Kamini na peleti 0 MKD
Pravosmukalka a pepel Alfa Plam 0 MKD
Peleti CROWN 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струга
Модел
Drug model
DYNAMIC Стаклена панелна греалка со далечински управувач 2000W
Карактеристики на производот:
Димензии: 965 x 130 x 470 mm
Грејна моќ: 2000 W
Со далечински управувач
IP24 водоотпорен
Прилагодлива контрола на термостатот
Заштита од прегревање
Самостојна или монтирана на ѕид
Алуминиумски елемент за греење
Дигитален тајмер
Idris Kompani
070261852
Leaflet

Idris Kompani

12 Огласи во продавницата
DYNAMIC Elektricna zidna grealka 0 MKD
Kacigi za motor HAMACHI 0 MKD
Peleti CROWN 0 MKD
Peleti SPARROW 0 MKD
Кон почеток