Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TERMO PECKA

3 500 МКД

5 000 МКД

Се продава од: xx 17 дек. 10:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Модел
Drug model
Prodavam termo pecka 4.5kw
Peckata e ispravna ja prodavam poradi neredovno koristenje.
tel: 070463664
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации