Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Termo pecki

0 МКД

Се продава од: Ѓоко 25 септ. 11:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Модел
Drug model
Se prodavaat 2 termo pecki
1. 6kw = 3500 denari
2. 3.5kw = 3000 denari
Ѓоко
075232903
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации