Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

trajnozarecki sporet cvrsto gorivo Central 23

0 МКД

Се продава од: Јована 02 ноем. 09:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Модел
Drug model
Трајножаречки шпорет на цврсто гориво Central 23,
-користен 5 години,
-совршен за 100 до 120kw

Причина за продажба:
-потреба за загревање на поголема површина
Јована
071/349-750
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации