Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka na peleti Koper

550 ЕУР

Се продава од: Стефан 21 авг. 22:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава печка на пелети Koper 6kw.
Печката е користена една сезона и е во одлична состојба.
Стефан
044330956
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации