Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTRAL 23 KW

Се продава од: Ацо 26 јун. 13:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Модел
Drug model
1. Продавам печка за парно 23 KW, добро сочувана цена 120 eur,
2. 2 соларни панели со конструкција цена 200 eur,
3. бојлер 80 л ( 3kw ) цена 25 eur.
Leaflet
Кон почеток