Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Termo pecka

3 000 МКД

Се продава од: Илија 02 окт. 09:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
EMO CENTRAL
Се продава термо печка 3.5 kw
Илија
070 578 407
Leaflet
Кон почеток