Македонски | Shqip | English |

Kotel Emo Central

Се продава од: BRANE 06 јун. 11:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гази Баба, Скопjе
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: EMO CENTRAL
Prodavam ekstra socuvan kako nov EMO CENTRAL kotel na drva 23Kw. Navistina dobra serija i mnogu ekonomicna. Cena po dogovor. Dojdete videte, zemete.
Нема посетени огласи
Кон почеток