Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamin Koper

10 000 МКД

Се продава од: Koce 31 јул. 12:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Каминот е купен директно од фабрика во Копер
Карактеристики на производ:
Тежина 105 кг
Димензии на каминот 515 x 475 x 895
Димензии на огниште 410 x 610 x 390
Нормална моќ на греење 12 kw
Промаја на оџак 11 Pa
Капацитет на загревање од 55-60 m2
Енегретска ефикасност 76,6
Фабричка гаранција

075 640 524
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации