Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Термоакомулациона печка

4 000 МКД

Се продава од: Vladimir 03 окт. 12:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Magnohrom
Продавам добро зачувана термоакомулациона печка 4,5 kw
Vladimir
076303538
Leaflet
Кон почеток