Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kamin Trenk Plamen kako nov

11 500 МКД

15 500 МКД

Се продава од: Kamin Вчера 23:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Модел
Plamen
Kamin Trenk Plamen skoro nov,kupen lani vo Septemvri,nema izgoreno nitu eden kubik drva,
Stoe na vikendica ne se koristi pa zatoa se prodava za da nestoi taka.
Komplet so masa i lopatka kako sto e kupen
Znaci imate nov kamin po polovna cena
Slikite se od kaminot

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации