Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamin Plamen Barun za parno

500 ЕУР

Се продава од: Vlatko Вчера 11:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Модел
Plamen
Se prodava kamin na drvaza parno greenje Plamen Barun 15 kw, so posuda za parno.
Kaminot e vo odlicna sostojba, koristen 3 sezoni.
Odlicen za zatopluvanje na prostor do 120 m2.
Tel. 071215333
Leaflet
Кон почеток