Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka za parno na drva

0 МКД

Се продава од: Gjorgji 14 окт. 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Модел
Prity
Se prodava pecka za parno na drva 21+6 kw,malku koristena.
Gjorgji
070610282
Leaflet
Кон почеток