Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Pecka na peleti AURIGA 23KW - EKOSPAR

50 000 МКД

Се продава од: Brane Tasevski 15 септ. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam pecka na peleti koristena 4 sezoni, dobro socuvana. Za site informacii na mob. 070712820
Brane Tasevski
070712820
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации