Македонски | Shqip | English |

Termo pecka AEG

Се продава од: Lile 07 јун. 13:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 320 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 МКД

Локација: Охрид
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: AEG
Модел: Drug model
Peckata e socuvana vo ispravna sostojba na postolje so kolca,lesno za dvizenje.Cena 3000 den. tel 070 307 457.
Нема посетени огласи
Кон почеток