Македонски | Shqip | English |

Termo pecka AEG

Се продава од: Nikola 06 јун. 19:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 МКД

Локација: Штип
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: AEG
Модел: Drug model
Се продава термо печка AEG 2.
Информации на 078 391 067
Нема посетени огласи
Кон почеток