Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kotli i kamini

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Termo Sistem 24 фев. 15:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Termo Sistem

8 Огласи во продавницата

Toplinski pumpi 0 МКД
Kotli na cvrsto gorivo 0 МКД
SkyLine stoecka klima ured inverter 0 МКД
Kamin na peleti 25kW 1 136 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Bosch
Модел
Drug model
1. BURNIT Advant котел на пелети 35kW - парно
2. BURNIT Advant камин на пелети 18 kW - парно
3. BURNIT Advant котел на пелети 35kW - парно
4. BURNIT Advant камин на пелети 25 kW - парно
5. BURNIT Vision камин на пелети 25kW - парно
6. Електричен котел 9 kW - 36 kW
7. BURNIT Pell Easy 35 kW котел на пелети
8. Котел на цврсто гориво Bosch 45 kW
9. Котел на цврсто гориво Bosch 32 kW
10. BURNIT PM Comfort камин на пелети 25 kW - парно
Termo Sistem
Опрема за греење, климатизација и соларни системи
Посетете ја нашата продавница
Никола Парапунов 1/1 -13 Прикажи на мапата
023079802
https://www.termosistem.com.mk
Termo Sistem
023079802
Leaflet

Termo Sistem

8 Огласи во продавницата
Toplinski pumpi 0 МКД
Kotli na cvrsto gorivo 0 МКД
SkyLine stoecka klima ured inverter 0 МКД
Solarni kolektori 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации