Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

elektricna pecka

5 500 МКД

Се продава од: зора горгиевска 21 окт. 15:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
Gorenje
Модел
Drug model
СЕ ПРОДАВА ПЕЧКА ЕЛЕКТРИЧНА 6 КА МНОГУ МАЛКУ КОРИСТЕНА ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА КАКО НОВА
зора горгиевска
076563047
Leaflet
Кон почеток