Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOPLOTNI PUMPI LG

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: TECHNICOOL Денес 13:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

TECHNICOOL

7 Огласи во продавницата

TOPLINSKI PUMPI LG 0 MKD
NADVORESNO LADENJE 12 GODINI TRADICIJA 0 MKD
TECHNICOOL IZRABOTKA NA PERGOLA TENDI 0 MKD
TECHNICOOL KLIMATIZACIJA I MIST SISTEMI 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
LG
Модел
Drug model
Одличен перформанс

- Висока енергетска ефикасност заштеда на енергија+++
- Одличен перформанс на ниска амбиентална температура (100%@-7'C) работи со 100% капацитет без загуби на -7C
- Широк обсег на работа (-25'C)
- Ниско ниво на бучавост

Погодност за корисникот

- Нов интерфејс
- LG WI-FI Soultion
- Различни контроли на температура

Лесна инсталација и одржување

- "Се во едно„ концепт
- Едноставно софтверско пуштање во употреба
- Подно греење
- Радиаторско греење
- Фенкокојлерско греење и ладење
TECHNICOOL
078226714

TECHNICOOL

7 Огласи во продавницата
TECHNICOOL IZRABOTKA NA PERGOLA TENDI 0 MKD
TOPLINSKI PUMPI LG 0 MKD
NADVORESNO LADENJE 12 GODINI TRADICIJA 0 MKD
SISTEMI ZA RAZLADUVANJE I OVLAZNUVANJE 0 MKD
Кон почеток