Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Klima ured

0 МКД

Се продава од: Igor 02 септ. 16:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
LG
Модел
Multi V S
Се продава клима уред LG 3,5kw. Контакт 070324055
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации