Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vivax klima

0 МКД

Се продава од: Klima Денес 12:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Vivax
Модел
Drug model
Prodavam klimi Vivax 3.5 kWh (ne e invertor, samo ladi)
Modeli:
ACP-18CH50AEQI R32
ACP-12CH35AEQI R32

3.5kW-12.000
Leaflet
Кон почеток