Објавени: јан. 30 2024 02:09

KOTEL ZA PARNO NA STRUJA

ЕУР

Објавени: јан. 30 02:09
Прегледи: 52
PRODAVAM KOTEL ZA PARNO NA STRUJA,MARKA ETK AUTOMATIK, KOTLETO IMA 3 GREACI PO 9 VATI VKUPNO 27 VATI ,ZAGREVA 150 m3
CENA PO DOGOVOR
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
52
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070275398
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации