Објавени: окт. 26 2021 10:59

Staklo za kamini i sporeti po vasa merka

Објавени: окт. 26 10:59
Прегледи: 544
Seceneje po merka vasa dimenzija staklo za 1**Kamini na drva, pecki na peleti, seceneje po mera za vgradeni kamini izdrzlivost 900 stepeni keramicko staklo
2** Elektricni Sporeti pecki za ugostitelstvo itn kaleno staklo do 400 stepeni isporaka po kargo za 1 den
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
544
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075397776

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации