Оглас од претпријатие Објавени: мар. 26 2021 03:53

Elektricen kotel 24kw

Објавени: мар. 26 03:53
Прегледи: 197
Se prodava elektricen kotel 24kw,so novi grejaci,
Cenata 150 e.(vkluceno i vgraduvanje na 3 grejaca)
Bez grejaci 90 e.
Odlicno socuvan.
Опис на линк

ekotermal

se za centralno greenje,vodovod.
kotlinja,(POLOVNI I NOVI)SERVISIRANJE,montiranje na istive sistemi.Pravime kotlinja na piroliza od bilo koj kapacitet,so 5 god.garancija.
Ve ocekuvame na tel:070 609 392.
POSETETE ne na eko.termal@ymail.com
Посети ја страната на нашата продавница

Cegrane,Gostivar

070609392

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

se za centralno greenje,vodovod.
kotlinja,(POLOVNI I NOVI)SERVISIRANJE,montiranje na istive sistemi.Pravime kotlinja na piroliza od bilo koj kapacitet,so 5 god.garancija.
Ve ocekuvame na tel:070 609 392.
POSETETE ne na eko.termal@ymail.com
Cegrane,Gostivar 070609392
197
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070609392
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации