Оглас од претпријатие Објавени: јан. 12 2021 01:33

Kotel na nafta

ЕУР

Објавени: јан. 12 01:33
Прегледи: 255
Se prodava kompletan kotel na nafta,vo odlicna sostojba,komplet so brener,gusen,italjansko Опис на линк

ekotermal

se za centralno greenje,vodovod.
kotlinja,(POLOVNI I NOVI)SERVISIRANJE,montiranje na istive sistemi.Pravime kotlinja na piroliza od bilo koj kapacitet,so 5 god.garancija.
Ve ocekuvame na tel:070 609 392.
POSETETE ne na eko.termal@ymail.com
Посети ја страната на нашата продавница

Cegrane,Gostivar

070609392

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

se za centralno greenje,vodovod.
kotlinja,(POLOVNI I NOVI)SERVISIRANJE,montiranje na istive sistemi.Pravime kotlinja na piroliza od bilo koj kapacitet,so 5 god.garancija.
Ve ocekuvame na tel:070 609 392.
POSETETE ne na eko.termal@ymail.com
Cegrane,Gostivar 070609392
255
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070609392
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации