Објавени: ноем. 24 2022 03:25

Alfa Plam Pechka na paleti 8,37 KW

МКД

МКД
Објавени: ноем. 24 03:25
Прегледи: 149
Prodavam Alfa Plam 8,37 KW pecka na paleti vo odlicna sostojba a isto taka I mnogu dobra cena za samo 27,000.00 Denari. GRATIS 5 kumci. Za poveke inforamcii ve molam kontaktirajte me na Tel: 071817533 ili 070528502.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
149
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071817533

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации